Polička

Krotolan - hrejivý krém

Krotolan - hrejivý krém

Charakteristika:

Krém obsahuje extrakt z hadieho jedu severoamerického hada Agkistrodon piscivorus a capsaicin určený na zmiernenie bolestí pohybového aparátu kĺbov, svalov, chrbtice, spôsobených reumatizmom, artritídou, svalovým preťažením, prechladnutím a pri poúrazových bolestiach Zmierňuje bolesť po prekonanom pásovom opare herpes zoster. 

Viac detailov

 


9,00 €

036

Dostupnosť: na sklade

5 other products in the same category:

Svojím miestne znecitlivujúcim účinkom tlmí svrbenie kože rôzneho pôvodu taktiež svrbivé formy psoriázy. Stimuluje krvný obeh, čím napomáha urýchľovaniu metabolizmu kože.

Spôsob použitia:

Tesne pred a po aplikácii sa nesprchujte. Účinok pri dlhodobých problémoch je zrejmý po 2 - 4 týždňoch pravidelného používania.

Upozornenie :
Nepoužívať pri alergii na živočíšne toxíny a u detí do 3 rokov. Prípravok sa nesmie používať na otvorené rany, na sliznice a v okolí očí. Po aplikácii si umyte ruky. Na začiatku používania prípravku sa môže vyskytnúť prechodné miestne pálenie a sčervenanie kože. V prípade precitlivelosti na niektorú z obsiahnutých látok prerušte používanie prípravku. Nepoužívajte krycí obväz. Chráňte pred deťmi.

Skladovanie: Pri teplote do 25 C.


Expirácia: 24 mesiacov  • EAN 85816664

Hľadať