Polička

BIO Chlorella

BIO Chlorella

Chlorella vulgaris - BIOPRODUCT

Viac detailov

 


20,00 €

20,00 € za 1

029

Dostupnosť: na sklade

12 other products in the same category:

Chlorella vulgaris - BIOPRODUCT

obsahujú jednobunkovú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je bohatým zdrojom chlorofylu, vitamínov, minerálov, aminokyselín, karotenoidov a vlákniny. Obsahuje všetkých 8 aminokyselín a nenasýtených mastných kyselín, vlákninu a chlorofyl. Najúčinnejšou látkou, ktorá je obsiahnutá v Chlorelle je rastový faktor (Chlorella Growth Factor CGF), ktorý pomáha telu regenerovať jeho tkanivá a bunky. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok tvorí vyváženú potravinu, ktorá je vhodná nielen ako potrava, ale účinná je i pri liečbe a prevencií rôznych chorôb.

Účinky Chlorelly na ľudský organizmus

znižuje kyslosť vnútorného prostredia, pôsobí zásadotvorneúčinne detoxikuje organizmus, zbavuje telo jedov, ťažkých kovov a chemikáliíobnovuje črevnú mikroflóru, prečisťuje tráviaci trakt a zlepšuje trávenie a vylučovanie,pôsobí proti zápalom a vredovej chorobe žalúdk a výrazne stimuluje imunitný systém organizmu,stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, prítomná zložka CGF má mimoriadny účinok na regeneráciu tkanív, čo sa uplatňuje pri liečbe chronických zápalov, ekzémov a zle hojacich ránčistí krv, vďaka čomu má výrazný ochranný účinok na pečeň a obličky, stimuluje optimálnu hladinu cholesterolu, pomáha pri kĺbových ochoreniach

Vhodný ako každodenný doplnok stravy pre zdravý životný štýl vďaka vysokému obsahu prirodzene hodnotných nutričných látok. Viac než polovica biomasy je tvorená kvalitnou bielkovinou, svojim charakterom podobnou bielkovine živočíšnej, čo ju predurčuje ako doplnok bezmäsitého jedálnička. Jej užívanie je ideálne pri akejkoľvek redukčnej diéte alebo vegetariánskej strave.

V Japonsku je obľúbená a užívaná najmä v mestách, kde je problematický pravidelný prísun zdravej zeleniny a ovocia.zlepšenie krvného obrazu.

Obsahuje zo všetkých rastlín na Zemi najväčšie množstvo chlorofylu. Dokáže zmierniť akné, psoriázu a ekzémy.

Chlorella vulgaris oproti iným druhom chlorelly je ľahšia na trávenie a má vyšší obsah CGF. Chlorella dopĺňa látky, ktorých má telo nedostatok pri zlých stravovacích návykoch.

Odporúčaná denná dávka: 4-6 tablets. U detí je dávkovanie polovičné. Odporúčaná doba užívania je aspoň 3 mesiace. Jedno balenie postačuje na 40-dňovú kúru.

Obsah balenia: 600 tablets x 250 mg

Hľadať